banner banner banner banner banner banner banner
banner
 



XXII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB)


Miasto - City, Date – Date
Wrocław, 27-28.09.2014


 

Miejsce - Place

Stadion OLIMPIJSKI, Wrocław, al. Paderewskiego 35


 Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries
08.09.2014



Zgłoszenia prosimy przesyłać formularzem:

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - ENTRY FORM

 

 

►Z okazji Jubileuszowej XXII Międzynarodowej Wystawy we Wrocławiu, dla każdego Wystawcy przewidzino okolicznościowe upominki!►



Opłaty - Entry Fees

Wystawcy krajowi - (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem)  125 zł
- za każdego następnego  100 zł
- za psa w klasie baby, szczeniąt 50 zł
- za psy ras polskich  1,23 zł (można zapłacić na wystawie)
- za psy w klasie weteranów  1,23 zł (można zapłacić na wystawie)
- konkurs Młody Prezenter   40 zł (opłata wniesiona po 10.09.2014 wynosi:  50 zł )
- Para Hodowlana  30 zł

Opłaty wnoszone po 10.09.2014 wynoszą 180,00 zł

za każdego zgłoszonego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów
(NIE DOTYCZY PSÓW RAS POLSKICH I PSÓW Z KLASY WETERANÓW)



Foreign exhibitors
- for the first dog (with Catalogue)  50 EURO
- for every additional dog (without Catalogue)  40 EURO
- baby, puppy class  25 EURO
- Polish Breeds
 1 EURO (should be payed at the show)
- veteran class   1 EURO (should be payed at the show)
- Junior Handling 
 10 EURO / 13 EURO after 10.09.2014
- Couple competition  10 EURO
Payments after 10.09.2014 will be 70 EURO
for every dog, independs of class or count
(without Polish Breeds nor vereran class)


Każdy zgłoszony pies podlega opłacie, niezależnie od jego wystawienia. Za tego samego właściciela, (uprawnionego do zniżki na kolejne psy) przyjmuje się właścicieli o identycznie brzmiącym imieniu i nazwisku. "Za pierwszego psa" (uprawniającego do zniżek na kolejne zgłoszone psy), uznaje się psa zgłoszonego do klasy: młodzieży, pośredniej, otwartej, użytkowej lub championów. Zniżka dotyczy tylko psów zgłoszonych do wymienionych klas.


Konto bankowe - Bank account
PKO BP VII O/Wrocław   34 1020 5242 0000 2602 0019 8408






klasy






----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Bank:  PKO BP VII O/Wrocław       50-540 Wrocław, Orzechowa 44
Kod BIC (Swift):  BPKOPLPW   
IBAN: PL 16 1020 5242 0000 2702 0242 6773  (wyłącznie do wpłat w EURO!)






class






 

 



Reklamy w katalogu, stoiska handlowe
Hodowlane - cała strona (cz-b) – 120 zł netto (+ 23% Vat)

Firmy/Firms - cała strona (cz-b) – 250 zł netto (+ 23% Vat)
W katalogu zostaną zamieszczone tylko reklamy wcześniej opłacone.
Formaty reklam: cała strona (A-5)
Gotowe reklamy - format pliku: CDR, TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.


  KOBIETA I PIES 
Zapraszamy jak co roku do bezpłatnej konkurencji, w której oceniany będzie styl, dopasowanie oraz pomysłowość i kreatywność!!!
Na nominowane pary będą oczekiwać bardzo atrakcyjne nagrody!
Konkurencję oceniać będzie w sobotę i niedzielę Pan Andrzej Mania.


SPONSORZY:


Informacje regulaminowe

Wszelkie zmiany, w tym zmiany klas możliwe są jedynie w wyjątkowych wypadkach, tylko do dnia zakończenia przyjmowania zgloszeń, mailem (adres @ zgodny z adresem zgłoszeniowym), osobiście. Wysłanie zgłoszenia do klasy championów będzie możliwe tylko z dołączonym dyplomem championatu krajowego lub międzynarodowego (dotyczy championatów tzw. "dorosłych"). Wysłanie zgłoszenia do klasy użytkowej będzie możliwe tylko z dołączonym certyfikatem użytkowości (dotyczy wszystkich ras uprawnionych przez FCI do startu w klasie użytkowej). Zostaną zakceptowane tylko psy, które mają podany nr rodowodu (dla psów z klasy młodszych szczeniąt, szczeniąt i młodzieży dopuszcza się adnotację "w przygotowaniu") oraz numer rejestracyjny - obowiązkowy dla wszystkich psów zarejestrowanych w Polsce. Wymagany jest nr rodowodu "pierwotny', dla psów z PKR nostryfikowanym. Potwierdzenia innych tytułów do zamieszczenia w katalogu należy dosłać mailem, tylko wtedy zostaną zamieszczone. Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w katalogu wystawowym i przetwarzanie.


Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem formularza internetowego.
Prosimy nie przesyłać zgłoszeń e-mailem, faxem lub pocztą!


Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział we Wrocławiu
50-078 Wrocław, ul. Leszczyńskiego 7
(Poland)
tel./phone (0048) 71/343 25 22, 71/342 13 41

Biuro czynne:  pn 11-14; wt, śr, czw, pt 15 - 20

 




Sędziowanie grup / Division of groups

27.09.2014 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1, 3, 6, 8, 10
28.09.2014 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 2, 4, 5, 7, 9

UWAGA! Nastąpiła zmiana w dniach sędziowań grup



Planowana obsada sędziowska - Judges
Z przyczyn niezależnych od organizatora nastapiła zmiana w obsadzie sędziowskiej

Sobota, 27.09.2014

Grupa I
Juraj Staudinger (SK) owczarki niemieckie
Andrzej Kaźmierski owczarki niemieckie (klasy: Mł.Sz, Sz),  Ceskoslovensky Vlcak, owczarki francuskie
Barbara Larska
– Polski owczarek nizinny, Polski owczarek podhalański, owczarki australijskie
Andrzej Tyburczyk –
owczarki brytyjskie
, pozostałe owczarki 

Grupa I, III

Alfonso Castells (ES)Border Collie, Staffordshire Bull Terrier

Grupa I, X
Gerard Jipping (NL)
Wilczarz irlandzki, Whippet, Biały owczarek szwajcarsk, owczarki belgijskie

Grupa III
Manuel Torres (ES) – American Staffordshire Terrier, Bulterier, Bulterier miniaturowy
Dorota Witkowska – Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, foksteriery, Niemiecki terier myśliwski
Giuseppe Alessandra (IT) – teriery krótkonożne
Jarosław Grunt – Yorkshire Terrier, teriery australijskie, pozostałe teriery wysokonożne

Grupa VI
Grzegorz Weron
Bloodhound, Dalmatyńczyk, posokowce
Jan Ryk
Beagle, Rhodesian Ridgeback
Bogusława Patrzykont – bassety, Gończy polski, Ogar polski, pozostałe gończe

Grupa VIII
Ewa Szeliga-Szeremeta
– spaniele, płochacze, Lagotto romagnolo
Anna Bogucka  – Golden Retriever , Nova Scotia Duck Tolling, Flat Coated Retriever
Andrzej Stępiński – Labrador Retriever, pozostałe rasy

Grupa I, X

Gerard Jipping (NL) Wilczarz irlandzki, Whippet, Biały owczarek szwajcarsk, owczarki belgijskie
Tomasz Kuszyk Charart afgański, Chart polski, Chart rosyjski, Chart szkocki,Charcik włoskipozostałe rasy


MŁODY PREZENTER  – Josef  Suster (SK)


Niedziela, 28.09.2014

Grupa IV
Barbara Larska
– jamniki

Grupa IV, V
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
– jamniki królicze, akity, Alaskan Malamute, Samoyed

Grupa V
Grzegorz Weron szpice i psy ras pierwotnych

Grupa V, VII
Ewa Szeliga-Szeremeta
– Siberian Husky, szpice myśliwskie  wyżły kontynentalne (bez wyżłów weimarskich)

Grupa VII
Jan Ryk –
wyżły brytyjskie, wyżły weimarskie

Grupa II
Alfonso Castells (ES) – Buldog angielski, Dogi niemieckie
Fabrizio Cenzi (IT) Cane Corso, mastify (bez m. neapolitańskiego), Dog argentyński
Jarosław Grunt – Fila Brasileiro, Tosa, Shar Pei, Mastif neapolitański, Dog z Majorki, Dog kanaryjski, Dogue de Bordeaux, Rottweiler
Andrzej Stępiński – Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Nowofundland, Landseer, bernardyny
Jerzy Mrugasiewicz – psy szwajcarskie
Anna Bogucka
– Czarny terier
, Leonberger, Hovawart, pozostałe typu górskiego
Andrzej Mania – pinczery
Zbigniew Ostrowski – sznaucery

Grupa II, IX
Winfried Bonn (A) – Bokser, Buldog francuski (psy)

Grupa IX

Gerard Jipping (NL) Buldog francuski (suki), Chińskie grzywacze
Josef  Suster (SK) chihuahuay
Elżbieta Junikiewicz  – Boston Terrier, Mops, Rosyjski toy
Andrzej Kaźmierski  – toy spaniele, gryfony
Piotr Król – pudle, Lhasa Apso, Shih Tzu
Giuseppe Alessandra (IT) rasy tybetańskie, biszony, Chin japoński, Pekińczyk, rasy pokrewne



MŁODY PREZENTER  – Dorota Witkowska


Konkurencja – Najbardziej Dobrana Para – “Kobieta I Pies” – Andrzej Mania

Wybory i konkurencje finałowe:

Najpiękniejszego Psa Ras Polskich – Barbara Larska
Najpiękniejszej Pary Psów   –
Alfonso Castells (S), Fabrizio Cenzi (N)
Najpiękniejszego Weterana –
M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (S), Andrzej Stępiński (N)
Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia – 
Dorota Witkowska (S), Gerad Jipping (N)
Najpiękniejszego Szczenięcia –
Giuseppe Alessandra (S), Alfonso Castells (N)
Najpiękniejszego Juniora Wystawy – Piotr Król

Wybór Zwycięzców Grup :
Grupa I – 
Gerard Jipping
Grupa II – Giuseppe Alessandra
Grupa III – Jarosław Grunt
Grupa IV – Barbara Larska
Grupa V – Ewa Szeliga-Szeremeta
Grupa VI – Grzegorz Weron
Grupa VII – Jan Ryk
Grupa VIII – Anna Bogucka
Grupa IX – Elżbieta Junikiewicz
Grupa X –
Tomasz Kuszyk

Najpiękniejszego Psa Wystawy – BIS Andrzej Kaźmierski


Proponowana obsada sędziowska może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

Copyright 2011 © ZKwP Wrocław. All rights reserved.
Site made&designed by rafiki.pl