banner banner banner banner banner banner banner
banner
 



XXII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB)

Wrocław, 27-28.09.2014



Sobota, 27.09.2014
 

"KOBIETA I PIES"

Konkurencja - Najbardziej Dobrana Para – „Kobieta i Pies” - Sędzia: Zbigniew Ostrowski

Występ sygnalistów myśliwskich, Polski Związek Łowiecki

Wybór Najpiękniejszego Psa Ras Polskich Sędzia: Barbara Larska

1 FIAKIER Prolog Poland FCI (nr kat. 284) rasa: Polski owczarek nizinny, pies / male, klasa: wł.:  Beata Klawińska

2 NUTA Leśne Nienasycenie (nr kat. 1624) rasa: Gończy polski, suka / female, wł.:  Hanna, Piotr Itzeli

3 ŁOWNA Arcturus (nr kat. 2453) rasa: Chart polski, suka / female, wł.:  Michał Golaś

4 POLKA Z BOROWEJ STRĄGI Pola (nr kat. 328) rasa: Polski owczarek podhalański, suka / female,

5 ARONIA PC Ogarowe Granie (nr kat. 1652) rasa: Ogar polski, suka / female, wł.: Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz

 

Wybór Najpiękniejszej Pary Psów Sędzia: Alfonso Castells

1 Ceskoslovenský Vlcak

Eligo z Peronówki, Qareen z Peronówki, Małgorzata Peron

2 Owczarek szetlandzki
ONYX Ventora, GOLDEN GHOST Ventora, Patrycja Mazur

3 Jack Russell Terrier
CLASSIC CUPIDO DIAMANTE Violetta Jack, IBIZA Fioletowa Magia, Grażyna  Jadwiszczak

 

Wybór Najpiękniejszego Weterana Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

1 NIKI Tatrzański Ring (nr kat. 150) rasa: Owczarek francuski - Briard, suka / female, wł.:  Barbara Dadej

2 FANCY JUNIOR Orvisnik (nr kat. 1537) rasa: Basset Hound, suka / female, wł.:  Bożena Hałocha

3 EYRE - FERA Z Nafty (nr kat. 1820) rasa: Cocker spaniel angielski, suka / female, wł.:  Izabela Dawidowska

4 BLUE STAR Of Crystal Lake (nr kat. 96) rasa: Owczarek australijski (typ amerykański), pies / male, wł.:  Janina Szostak

 

Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia Sędzia: Dorota Witkowska

1 PETRA Uczniowski Kaprys (nr kat. 1808) rasa: Cocker spaniel angielski, suka / female, wł.:  Piotr Karasiewicz

2 JUNIOR FLASH Ale Heca FCI (nr kat. 1132) rasa: Staffordshire Bull Terrier, pies / male, wł.:  Adam Woźniak

3 MISTER LOTOS Czychiraki (nr kat. 15) rasa: Biały owczarek szwajcarski, pies / male, wł.:  Anna Karch

4 KAJA Vom Schwarzwald Poland (nr kat. 1123) rasa: Parson Russell Terrier, suka / female, wł.:  Sylwia Michalak

 

Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia Sędzia: Giuseppe Alessandra

1 JADZIA Dolce Dea Apriori (nr kat. 2435) rasa: Chart afgański, suka / female, wł.:  Tomasz Komorek

2 Marvalan (FCI) BLACK TEMPEST (nr kat. 264) rasa: Owczarek szkocki długowłosy, suka / female, wł.:  Aneta Broda

3 DARK ANGEL Vladyka Mira (nr kat. 1185) rasa: Terier szkocki, suka / female, wł.:  Alicja Wójciak

5 SOFIA-SOFI Nostro Branco (nr kat. 76) rasa: Ceskoslovenský Vlcak, suka / female, wł.:  Dobromiła Domańska

 

Wybór Najpiękniejszego Juniora Dnia Sędzia: Piotr Król   

1 Absolutely Spotless HARLEY (nr kat. 1540) rasa: Beagle, pies / male, wł.:  Kamila Smolska

2 COLOMBINA DAMARO Z Atutowej (nr kat. 1975) rasa: Portugalski pies dowodny, suka / female, wł.:  Hanna Kosecka

3 Kirrasz BONITTA (nr kat. 2436) rasa: Chart afgański, suka / female, wł.:  Agnieszka Buhl

4 UMBERTO Ramir (nr kat. 934) rasa: Airedale Terrier, pies / male, wł.:  Karina Hawling-Wasik

 

GRUPA I Sędzia: Gerard Jipping

1 Thornapple Autumn Wind LET THE SKY FALL (nr kat. 94) rasa: Owczarek australijski (typ amerykański), pies / male, klasa: pośrednia / intermediate, wł.:  Aleksandra Głód

2 MARON Du Manoir Noble (nr kat. 142) rasa: Owczarek francuski - Briard, pies / male, klasa: pośrednia / intermediate, wł.:  Iwona Gisterek

3 IRISH REDBREAST Red Radimus (nr kat. 86) rasa: Owczarek australijski - Kelpie, pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Michał Ożóg

4 HULANKA Prolog Poland FCI (nr kat. 293) rasa: Polski owczarek nizinny, suka / female, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Beata Klawińska

 

GRUPA III Sędzia: Jarosław Grunt

1 CARMEN D ' LA CRUZ Kraina Yorków (nr kat. 1275) rasa: Yorkshire Terrier, suka / female, klasa: championów / champion, wł.:  Agnieszka Król

2 Gingerdream ALL EYES ON ME (nr kat. 936) rasa: Airedale Terrier, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Angelika Żabicka

3 ETERNAL FLAME Sentinel (nr kat. 961) rasa: American Staffordshire Terrier, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Anna Jarosław Żero

4 LOREN Z Psich Szelm (nr kat. 1128) rasa: Parson Russell Terrier, suka / female, klasa: otwarta / open, wł.:  Joanna Filipecka

 

GRUPA VI Sędzia: Grzegorz Weron 

1 Absolutely Spotless ZEUS (nr kat. 1555) rasa: Beagle, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Tomasz Budkowski

2 ADDY JONAS Nyambe (nr kat. 1695) rasa: Rhodesian Ridgeback, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Alena Gebrova

3 NUTA Leśne Nienasycenie (FCI) (nr kat. 1624) rasa: Gończy polski, suka / female, klasa: championów / champion, wł.:  Hanna, Piotr Itzeli

4 BASTER Z Prawego Brzegu (nr kat. 1671) rasa: Posokowiec bawarski, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Aldona Oracz

 

GRUPA VIII Sędzia: Anna Bogucka

1 Alius TAVI AURUM PASSIONS (nr kat. 1883) rasa: Golden Retriever, suka / female, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Mirosława Borowiec

2 PROM NIGHT Bella Mare (nr kat. 1929) rasa: Labrador Retriever, suka / female, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Sonia Czajor

3 TOUCH OF LOVE Dziecko Leśnej Wygi (nr kat. 1791) rasa: Cocker spaniel amerykański, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Barbara Klonowska

4 EXOTIC DREAM Z Mokré Hory (nr kat. 1829) rasa: Flat Coated Retriever, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Martyna Makles

 

GRUPA X Sędzia: Tomasz Kuszyk

1 ŁOWNA Arcturus (nr kat. 2453) rasa: Chart polski, suka / female, klasa: championów / champion, wł.:  Michał Golaś

2 NARNIA Festina (nr kat. 2493) rasa: Wilczarz irlandzki, suka / female, klasa: pośrednia / intermediate, wł.:  Hanna Woźna-Gil

3 Kirrasz BONITTA (nr kat. 2436) rasa: Chart afgański, suka / female, wł.:  Agnieszka Buhl

4 DARRA Kel-Es-Suf (nr kat. 2438) rasa: Chart afrykański - Azawakh, suka / female, klasa: championów / champion, wł.:  Petr Stepanek

 

Niedziela, 28.09.2014

"KOBIETA I PIES"

Konkurencja - Najbardziej Dobrana Para – „Kobieta i Pies” - Sędzia: Manuel Torres

 

Wybór Najpiękniejszej Pary Psów Sędzia:Fabrizio Cenzi

1. Maltańczyk, OLIMPIA Maltezzi (FCI), JACQUES Maltezzi (FCI), Mariola i Sylwester  Szumaczuk, Bożena Antonow

2. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, STEP UP Hajan Polonia, TALIYAH Hajan Polonia, Emilia Pikulicka

3. Chiński grzywacz, SWEET KISS JUST Like Summer, LAMIA JUST Like Summer ,Anna Kawka& Marek Paśkiewicz

4. Dog argentyński, OZIRIS DOGO PRIMERA,  MERYLIN BLANSKY LES,  Janusz Masiarz

 

Wybór Najpiękniejszego Weterana Sędzia: Andrzej Stępiński

1 ABLE ABIGAIL Fortuna Moravia (nr kat. 863) rasa: Sznaucer œredni pieprz i sól - FCI - 182, suka / female, klasa: weteranów / veteran, wł.:  Petra Vrchotova

2 GIPSY WIND Z Arislandu (nr kat. 1723) rasa: Seter irlandzki - FCI - 120, pies / male, klasa: weteranów / veteran, wł.:  Agnieszka Szeliga

3 MISS NEGRY Od Lalanki (nr kat. 2351) rasa: Pudel miniaturowy (biały, bršzowy, czarny) - FCI - 172, suka / female, klasa: weteranów / veteran, wł.:  Joanna Głogowska

4 BELMONDO Merlot (nr kat. 2381) rasa: Shih Tzu - FCI - 208, pies / male, klasa: weteranów / veteran, wł.:  Tomasz Misiuk

Wybór

 

Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia Sędzia: Gerard Jipping

1 BUDDA Iz Doma Bss (nr kat. 841) rasa: Shar Pei - FCI - 309, suka / female, klasa: młodszych szczeniąt / minor puppy, wł.:  Katarzyna Andruszewska

2 MALWINA Bisurman (nr kat. 2303) rasa: Mops - FCI - 253, suka / female, klasa: młodszych szczeniąt / minor puppy, wł.:  Justyna Musiał

3 ILAY CAMPBELL Alpiu Slenis (nr kat. 354) rasa: Berneński pies pasterski - FCI - 45, pies / male, klasa: młodszych szczeniąt / minor puppy, wł.:  Małgorzata Maj

4 GOLDEN TROPHY Wspomnienie O Tigrze (nr kat. 525) rasa: Czarny terier - FCI - 327, pies / male, klasa: młodszych szczeniąt / minor puppy, wł.:  Dariusz Machowski

 

Najpiękniejszego Szczenięcia Sędzia: Alfonso Castells

1 BOSTON Tavo Svajone (nr kat. 1381) rasa: Akita amerykańska, pies / male, klasa: szczeniąt / puppy, wł.:  Jarosław Bychawski

2 SOCHI Magnateria (nr kat. 543) rasa: Czarny terier, suka / female, klasa: szczeniąt / puppy, wł.:  Agnieszka Mrozińska

3 ETERNITY Caramel World (nr kat. 2344) rasa: Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), pies / male, klasa: szczeniąt / puppy, wł.:  Magdalena Baeumler-Włodarczyk

4 CONTESSA Fantazja Szpic - Moll (nr kat. 1509) rasa: Szpic miniaturowy (Pomeranian), suka / female, klasa: szczeniąt / puppy, wł.:  Jolanta Ukarma

 

Najpiękniejszego Juniora Dnia Sędzia: Piotr Król

1 NORMAN Premiera Poland (FCI) (nr kat. 1502) rasa: Szpic miniaturowy (Pomeranian), pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Bozena Borkowska-Grochala

2 KAMMEO Merlot Poland (nr kat. 2371) rasa: Shih Tzu, pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Teresa Roś

3 Kantri Park’s GAGARIN (nr kat. 1308) rasa: Jamnik krótkowłosy standardowy, pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Małgorzata Grzeszkowiak

4 RETURN TO ME EX SENTIA Asocjacja (nr kat. 1296) rasa: Jamnik krótkowłosy króliczy, suka / female, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Joanna Warzecha

 

 

GRUPA II Sędzia: Giussepe Alessandra

1 MARMADUKE My Gal-Bull (nr kat. 466) rasa: Buldog angielski, pies / male, klasa: otwarta / open, wł.:  Katarzyna Krawiec

2 BOSMAN Black Legion FCI (nr kat. 529) rasa: Czarny terier, pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Adam Florczuk

3 Darbydale'S AMERICAN DREAM AT DISORANTO (nr kat. 741) rasa: Nowofundland, suka / female, klasa: pośrednia / intermediate, wł.:  Piotr Pasek

4 CIPÍSEK COUDY Leon Bohemia (nr kat. 691) rasa: Leonberger, pies / male, klasa: otwarta / open, wł.:  Tereza Hladová

 

GRUPA IV Sędzia: Barbara Larska

1 Kantri Park’s GAGARIN (nr kat. 1308) rasa: Jamnik krótkowłosy standardowy, pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Małgorzata Grzeszkowiak

2 JANTAR Herbu Flinta (nr kat. 1336) rasa: Jamnik szorstkowłosy standardowy - FCI - 148, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Elżbieta Adamowicz

3 Magik Rainbow GRAZIA (nr kat. 1297) rasa: Jamnik krótkowłosy króliczy - FCI - 148, suka / female, klasa: pośrednia / intermediate, wł.:  Joanna Warzecha

4 BROWN SUGAR Sirius Minor (nr kat. 1285) rasa: Jamnik długowłosy miniaturowy - FCI - 148, suka / female, klasa: championów / champion, wł.:  Miroslava Langrova

 

GRUPA V Sędzia: Ewa Szeliga-Szeremeta

1 NORMAN Premiera Poland (FCI) (nr kat. 1502) rasa: Szpic miniaturowy (Pomeranian), pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Bozena Borkowska-Grochala

2 EXTRAVAGANCE Of Cool Water (nr kat. 1484) rasa: Siberian Husky, suka / female, klasa: championów / champion, wł.:  Beata Jasińska

3 SMART Logones (nr kat. 1520) rasa: Szpic wilczy, pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Sebastian Mrugała

4 Kan Trace YARPEN (nr kat. 1423) rasa: Karelski pies na niedŸwiedzie, pies / male, klasa: weteranów / veteran, wł.:  Beata Grossek

 

GRUPA VII Sędzia: Jan Ryk

1 FINKA Kajminia FCI (nr kat. 1758) rasa: Wyżeł niemiecki krótkowłosy - FCI - 119, suka / female, klasa: użytkowa / working, wł.:  Marcin Bobola

2 Quinniver'S OLD TIME ROCK 'N' ROLL (nr kat. 1722) rasa: Seter irlandzki - FCI - 120, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Marta Pilawa

3 DOLCE LINK EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny (nr kat. 1736) rasa: Seter szkocki - Gordon - FCI - 6, pies / male, klasa: championów / champion, wł.:  Magdalena Duda

4 BONGO Imperial Weimaraner (nr kat. 1763) rasa: Wyżeł weimarski krótkowłosy - FCI - 99, pies / male, klasa: młodzieży / junior, wł.:  Anna Górska

 

GRUPA IX Sędzia: Elżbieta Junikiewicz

1 MISS FIONA Od Lalanki (nr kat. 2350) rasa: Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), suka / female, klasa: pośrednia / intermediate, wł.:  Beata Matławska

2 Ti La Shu TI LA SHU BORN TO BE MAGIC FOR SHAMBAVARA (nr kat. 2416) rasa: Terier tybetański, pies / male, klasa: otwarta / open, wł.:  Madeleine Dotzel

3 Golden Merlot DRAGON (nr kat. 2373) rasa: Shih Tzu, pies / male, klasa: pośrednia / intermediate, wł.:  Tomasz Misiuk

4 OLIMPIA Maltezzi (FCI) (nr kat. 2299) rasa: Maltańczyk, suka / female, klasa: championów / champion, wł.:  Mariola & Sylwester Szumaczuk

 

Wybór Najpiękniejszego Juniora Wystawy Sędzia: Andrzej Kaźmierski

1 NORMAN Premiera Poland (FCI) (nr kat. 1502) rasa: Szpic miniaturowy (Pomeranian), pies / male, wł.:  Bozena Borkowska-Grochala

2 Absolutely Spotless HARLEY (nr kat. 1540) rasa: Beagle, pies / male, wł.:  Kamila Smolska

 

Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy  BIS – Sędzia: Andrzej Kaźmierski

1 NORMAN Premiera Poland (FCI) (nr kat. 1502) rasa: Szpic miniaturowy (Pomeranian), pies / male, wł.:  Bozena Borkowska-Grochala

2 Alius TAVI AURUM PASSIONS (nr kat. 1883) rasa: Golden Retriever, suka / female, wł.:  Mirosława Borowiec

3 MISS FIONA Od Lalanki (nr kat. 2350) rasa: Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), suka / female, wł.:  Beata Matławska

4 Thornapple Autumn Wind LET THE SKY FALL (nr kat. 94) rasa: Owczarek australijski (typ amerykański), pies / male, wł.:  Aleksandra Głód

Finaliści Best In Show

Copyright 2011 © ZKwP Wrocław. All rights reserved.
Site made&designed by rafiki.pl